• Відкриті торги
  • КЕП

Напівбрикети торф‘яні

Оголошено тендер

668 800.00 UAH
Номер: 67de03e982b94d84936a7029bfc4f3a6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-06-14-003215-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Тараканівська сільська рада
Замовник: Тараканівська сільська рада
Очікувана вартість: 668 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Напівбрикети торф‘яні
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.06.2022 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Напівбрикети торф‘яні
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 304 тонни
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума668 800.00 UAH