-
Відкриті торги
-
КЕП
ДЕРЕВИННА ТРІСКА ( ДК 021:2015 код 03417000-6)
Оголошено тендер
1 235 000.00
UAH
Номер:
88ca1550843d451aa04fc089a186810f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-05-13-000915-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44107028
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Рокитнівський р-н, село Березове, вул. Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44107028
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Рокитнівський р-н, село Березове, вул. Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 235 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДЕРЕВИННА ТРІСКА ( ДК 021:2015 код 03417000-6)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03417000-6 Деревинна тріска
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.05.2022 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 235 000.00 UAH