• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Ремонт циркуляційних насосів ОПВ-110 та насосних агрегатів, технічне обслуговування

Оголошено тендер

4 401 050.00 UAH
Номер: 37cb3c9fd3a74e76b8f4247542419452
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-05-25-001012-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 4 401 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт циркуляційних насосів ОПВ-110 та насосних агрегатів, технічне обслуговування
Примітки: ЛОТ 1 - Ремонт циркуляційних насосів ОПВ-110, що розташовані в будівлі центральної насосної станції ТЕЦ-6 за адресою: м. Київ, вул. Пухівська, 1А (ДК 021:2015: 50511100-1) ЛОТ 2 - Технічне обслуговування згідно настанови з експлуатації гідравлічної системи подачі ТПВ в топку котла №2 (ДК 021:2015: 50511100-1) ЛОТ 3 - Ремонт насосних агрегатів (ДК 021:2015: 50511000-0)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
Дата опублікування: 25.05.2022 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 401 050.00 UAH