• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки різної

Оголошено тендер

10 688 605.94 UAH
Номер: 3c5bc92cab2349ea80b1b81737e2a656
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-05-09-000966-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 10 688 605.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки різної
Примітки: ЛОТ 1 - Ремонт приладів «Zenmuse XT 2» СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (50532000-3) "ЛОТ 2 - Ремонт електродвигунів напругою 0,4 кВ та насосів ГНОМ СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (50532100-4)" ЛОТ 3 - Ремонт електродвигунів напругою 3 та 6 кВ СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (50532100-4) ЛОТ 4 - Ремонт силових трансформаторів ТД-15000/35-10 Т-1, Т-2 СТ-2 ЦТ-3, пров. Електриків, 17 СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (50532200-5) ЛОТ 5 - Ремонт систем сигналізації охоронного призначення (50532000-3) ЛОТ 6 - Ремонт систем контролю управління доступом (50532000-3) ЛОТ 7 - Промивка секції водопідігрівача підігріву води у СОК ТЕЦ-6 (50532000-3) ЛОТ 8 - Послуги з ремонту та технічного обстеження обладнання (мотокос, газонокосарок, тримерів) ТЕЦ-5 (50530000-9) ЛОТ 9 - Послуги з ремонту та технічного обстеження обладнання (мотокос, газонокосарок, тримерів) ТЕЦ-6 (50530000-9) ЛОТ 10 - Ремонт обладннання установок зворотного осмосу, ультрафільтрації та електродеіонізації ТЕЦ-5 за адресою: м.Київ, вул.Промислова, 4 (50531000-6) ЛОТ 11 - Ремонт обладнання установок зворотнього осмосу першої та другої ступені, установки ультрафільтрації, установки електродеіонізації та станції СІР-промивки ТЕЦ-6 за адресою: м.Київ, вул.Пухівська,1А (50531000-6) ЛОТ 12 - Ремонт компресорів загально-станційної компресорної та ВК-6 ТЕЦ-6 за адресою: м.Київ, вул.Пухівська,1А (50531300-9) ЛОТ 13 - Послуги з ремонту та перемотки електродвигунів в кількості 72 шт напругою 0,4 кВ (50532100-4) ЛОТ 14 - Послуга з ремонту електроінструментів: кутова шліфовальна машина, дриль, сварка. (50532000-3) ЛОТ 15 - Послуги з ремонту технологічного обладнання: підіймачів, балансувальних стендів, стендів шиномонтажних. (50530000-9) ЛОТ 16 - Ремонт елегазових вимикачів 3АР2F1-420 Siemens ВРП 330кВ ТЕЦ-6 за адресою: м. Київ, вул. Пухівська, 1А (50532400-7) ЛОТ 17 - Ремонт крана портального перевантажувача КПП-10 «Кіровець» СТ-2 ЦТ-3, пров. Електриків, 17 СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (50531400-0) ЛОТ 18 - Ремонт крана портального грейферного електричного з горизонтальним переміщенням вантажу «Каяр», вантажопідйомністю 5 тон» СТ-2 ЦТ-3, пров. Електриків, 17 СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (50531400-0)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 09.05.2022 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 688 605.94 UAH