-
Відкриті торги
-
КЕП
дрова паливні
Оголошено тендер
479 200.00
UAH
Номер:
a464befd1865492bb46848f18dc22558
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-26-002568-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДПТНЗ "Білківський ПАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30483481
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Білки, вулиця І.Франка, 220
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДПТНЗ "Білківський ПАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30483481
-
Адреса:
90132, Україна, Закарпатська область, Іршавський район, село Білки, вулиця І.Франка, 220
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
479 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
дрова паливні
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
26.01.2022 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума479 200.00 UAH