-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
Оголошено тендер
456 328.00
UAH
Номер:
1d7a84f51aa74bc6a281afea36363a51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-03-28-002631-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992660
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, м. Свалява, вул. Б. Хмельницького, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ " ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992660
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, м. Свалява, вул. Б. Хмельницького, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
456 328.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'ясо
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.03.2022 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума456 328.00 UAH