-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Підгузки
Оголошено тендер
84 000.00
UAH
Номер:
ef5042ff5b0a4160810864a7caede81c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-03-01-001869-a
Тип процедури:
Спрощена закупівля
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, вул. Садова, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, вул. Садова, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузки
Примітки:
НК 024:2019 - відповідно до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
01.03.2022 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума84 000.00 UAH