-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
7a9ecfafed0541a9a238dba79a4360ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-28-000517-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682646
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул.Успенська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682646
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул.Успенська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти
Примітки:
бензин марки А-92;бензин марки А-95;газ скраплений для автомобілів; дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.02.2022 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума500 000.00 UAH