-
Відкриті торги
-
КЕП
Цукерки в коробці
Оголошено тендер
20 000.00
UAH
Номер:
aa3697f13d504e6489e9c8370bf6533a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-25-002001-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506080
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Пр. Дм. Яворницького, б.75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506080
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Пр. Дм. Яворницького, б.75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цукерки в коробці
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.02.2022 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума20 000.00 UAH