-
Відкриті торги
-
КЕП
Олія соняшникова рафінована
Оголошено тендер
870 000.00
UAH
Номер:
c718e8e503644fc882bb7648c66f1b62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-24-002312-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
870 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Олія соняшникова рафінована
Примітки:
15421000-5 «Рафіновані олії»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жири
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.02.2022 13:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума870 000.00 UAH