-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Ліки - препарати для наркозу)
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
9f8dadc378ab4f07b282bdbe7236e3c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-18-008299-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990619
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція (Ліки - препарати для наркозу)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.02.2022 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума100 000.00 UAH