-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
477 250.00
UAH
Номер:
83bd6fab7be34198a1c2c020bc9ab959
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-14-012151-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018090
-
Адреса:
78103, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул.Шевченка Тараса, будинок 77
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018090
-
Адреса:
78103, Україна, Івано-Франківська область, місто Городенка, вул.Шевченка Тараса, будинок 77
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
477 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо, бензин А-95 за ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.02.2022 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума477 250.00 UAH