-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо
Оголошено тендер
297 500.00
UAH
Номер:
e3a920e414554ddfaf9b56c1c917cef5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-14-010322-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133964
-
Адреса:
63722, Україна, Харківська область, Куп'янський р-н, село Петропавлівка, вул. Червона, будинок 40 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133964
-
Адреса:
63722, Україна, Харківська область, Куп'янський р-н, село Петропавлівка, вул. Червона, будинок 40 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
297 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-92, Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.02.2022 15:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-92
Кількість
3000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
5500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума297 500.00 UAH