-
Відкриті торги
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Оголошено тендер
68 600.00
UAH
Номер:
ed683e142c28484385e18876efb858e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-10-007724-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ «ЗОЛ «Захисник» ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м. Запоріжжя вул.Військбуд, 570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ «ЗОЛ «Захисник» ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м. Запоріжжя вул.Військбуд, 570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
68 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.02.2022 21:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Томатна паста
Кількість
160 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Повидло, сухофрукти, родзинки без кісточок
Кількість
1290 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума68 600.00 UAH