-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт доріг комунальної власності в м. Буча та сел. Ворзель Київської області. Влаштування різних видів дорожнього покриття за ДК 021:2015:45233200-1 Єдиний закупівельний словник
Оголошено тендер
2 560 672.00
UAH
Номер:
b199d47e4f414e75a89c8cd47d62aa46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-10-002631-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 560 672.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт доріг комунальної власності в м. Буча та сел. Ворзель Київської області. Влаштування різних видів дорожнього покриття за ДК 021:2015:45233200-1 Єдиний закупівельний словник
Примітки:
Місце знаходження замовника - 08292, Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків 2, Вид закупівлі передбачений абз. 5 п.5 ч.2 ст.4 Закону, Категорія замовника п.3 ч.4 ст.2 Закону
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45233200-1 Влаштування різних видів дорожнього покриття
Дата опублікування:
10.02.2022 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 560 672.00 UAH