• Відкриті торги
  • КЕП

Послуга з організації та проведення Школи волонтерів «AVA»

Оголошено тендер

233 630.00 UAH
Номер: a64230160da14d5598dbdf30e139198a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-10-005795-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Замовник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Очікувана вартість: 233 630.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з організації та проведення Школи волонтерів «AVA»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 10.02.2022 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума233 630.00 UAH