-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
1 639 560.00
UAH
Номер:
9a3c5072f250450b9c1dd0c4da510855
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-10-000353-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 639 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Примітки:
Критерії оцінки - 100% ціна
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.02.2022 08:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
12000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
38000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 639 560.00 UAH