• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 03210000-6 — Зернові культури та картопля (картопля)

Оголошено тендер

55 080.00 UAH
Номер: 4aeabe6ce9c94fea95a445ffc24e1002
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-09-014811-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Очікувана вартість: 55 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 03210000-6 — Зернові культури та картопля (картопля)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.02.2022 21:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума55 080.00 UAH