-
Відкриті торги
-
КЕП
Дощоприймачі, решітки та люки
Оголошено тендер
367 879.00
UAH
Номер:
7e406a5fc1d647ad98cd4a0fe4b37b49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-09-003834-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення ,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення ,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
367 879.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дощоприймачі, решітки та люки
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.02.2022 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума367 879.00 UAH