• Відкриті торги
  • КЕП

Підмітально-прибиральна машина причіпного типу з автономним двигуном

Оголошено тендер

1 700 000.00 UAH
Номер: 1a5295fbd1404bb5add8a9e62df48b50
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-08-015888-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підмітально-прибиральна машина причіпного типу з автономним двигуном
Примітки: Зміни до річного плану закупівель у відповідності до наявної потреби
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.02.2022 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 700 000.00 UAH