-
Відкриті торги
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 90920000-2 ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ)»
Оголошено тендер
853 821.00
UAH
Номер:
787b448015ac4d889ef83b86eb322fe4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-08-012631-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341305
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341305
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
853 821.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«КОД ДК 021:2015 90920000-2 ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ)»
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 49001, м. Дніпро, вул.Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Строк надання послуг: щодня, крім вихідних та святкових днів. Послуги надаються не пізніше 28.02.2023р.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Дата опублікування:
08.02.2022 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписМісцезнаходження Замовника: 49001, м. Дніпро, вул.Троїцька, 21А, категорія Замовника - юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, згідно з п.4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Сума853 821.00 UAH