-
Відкриті торги
-
КЕП
Рушники паперові, серветки для медичного застосування (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки )
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
2309a279e70c408b83e392ea2776a6b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-07-009459-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006610
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 172
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006610
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 172
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рушники паперові, серветки для медичного застосування (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки )
Примітки:
Місцезнаходження: вул.1Травня,172, м.Чернігів, Україна 14034.
Тип компанії: Державний замовник.
Категорія замовника: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.02.2022 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Рушники паперові Z складання 200 шт в уп.
Кількість
8000 упаковка
Період постачання
(не задано)
Серветки паперові для медичного застосування №80
Кількість
100 упаковка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума240 000.00 UAH