-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV:2008)-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної та технічної охорони приміщень)
Оголошено тендер
462 000.00
UAH
Номер:
3739130128e34bab84d41d8f1f9c00cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-04-008561-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
462 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV:2008)-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної та технічної охорони приміщень)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 79007, Львівська обл., м.Львів, вул. Січових Стрільців 11; код ЄДРПОУ 37831493.; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.02.2022 14:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 (CPV:2008)-79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з фізичної та технічної охорони приміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума462 000.00 UAH