• Відкриті торги
  • КЕП

морква, буряк, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, часник

Оголошено тендер

44 000.00 UAH
Номер: 7734a6400f8a4c77a32d2c6f7e5e3b1c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-04-001569-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 44 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: морква, буряк, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, часник
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.02.2022 09:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
морква
Код ДК 021:2015: 03221112-4 Морква
Кількість 1000 кілограм
Період постачання (не задано)
буряк
Код ДК 021:2015: 03221111-7 Буряк
Кількість 300 кілограм
Період постачання (не задано)
капуста білокачанна
Код ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качанна
Кількість 500 кілограм
Період постачання (не задано)
часник
Код ДК 021:2015: 03221000-6 Овочі
Кількість 40 кілограм
Період постачання (не задано)
цибуля ріпчаста
Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля
Кількість 800 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума44 000.00 UAH