• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля кам’яне

Оголошено тендер

209 615.00 UAH
Номер: 6cdfef7e0ba04ffe8f56b529f8c4311a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-03-001325-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 209 615.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне
Примітки: Річний план
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 03.02.2022 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету
Сума209 615.00 UAH