• Відкриті торги
  • КЕП

Вироби для ванної кімнати та кухні

Оголошено тендер

374 653.50 UAH
Номер: 219f68f3faed4ba58b2f843ee37aac21
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-02-005060-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Замовник: ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Очікувана вартість: 374 653.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для ванної кімнати та кухні
Примітки: ДП "НАЕК "Енергоатом" (01032, м.Київ, вул.Назарівська, 3; ЄДРПОУ 24584661, діяльність в окремих сферах господарювання), ВП «Рівненська АЕС» (ЄДРПОУ ВП:05425046; 34400, Рівненська обл., м.Вараш)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування: 02.02.2022 15:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума374 653.50 UAH