• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

233 548.00 UAH
Номер: 362c7d8ae7d5484baf964dc870119033
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-02-001775-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТУДЕНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ" ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТУДЕНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ" ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 233 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги);
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 02.02.2022 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума233 548.00 UAH