-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості
Оголошено тендер
297 054.00
UAH
Номер:
808dfebaa5e44364b68a82b0906d6fd3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-02-000777-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ЛОЖЕШНІКОВА будинок 56
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ЛОЖЕШНІКОВА будинок 56
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
297 054.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 18008, місто Черкаси, вулиця Володимира Ложешнікова, 56. Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 2 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Джерело фінансування - кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. ЗАКУПІВЛЯ ПРОВОДИТЬСЯ НА ОЧІКУВАНУ ВАРТІСТЬ НА 2022 Р.!!!
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.02.2022 09:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опис кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Сума297 054.00 UAH