-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
Оголошено тендер
2 319 143.03
UAH
Номер:
472494e149404fc9b708b42627766ea9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-31-012093-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993372
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вул.Леонтовича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993372
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вул.Леонтовича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 319 143.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
Примітки:
дану позицію річного плану створено для забезпечення оприлюднення звіту про виконання догоіору про закупівлю у порядку ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі"
категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначеніу пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги);
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
31.01.2022 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 319 143.03 UAH