-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Чернігівського району Чернігівської області на територіях Березнянської селищної, Городнянської міської, Добрянської селищної, Любецької селищної, Ріпкинської селищної, Тупичівської сільської територіальних громад»)
Оголошено тендер
49 500.00
UAH
Номер:
e54d38f559a94be7979f3e68330a6f7b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-28-016087-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Чернігівського району Чернігівської області на територіях Березнянської селищної, Городнянської міської, Добрянської селищної, Любецької селищної, Ріпкинської селищної, Тупичівської сільської територіальних громад»)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.01.2022 16:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума49 500.00 UAH