• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського району Чернігівської області на територіях Бобровицької міської, Вертіївської сільської, Крутівської сільської, Лосинівської селищної, Макіївської сільської, Мринської сільської, Ніжинської міської, Новобасанської сільської, Носівської міської, Талалаївської сільської територіальних громад»)

Оголошено тендер

49 500.00 UAH
Номер: 408aa9bb498f4976b5e4b4af134f6b81
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-28-002420-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Ніжинського району Чернігівської області на територіях Бобровицької міської, Вертіївської сільської, Крутівської сільської, Лосинівської селищної, Макіївської сільської, Мринської сільської, Ніжинської міської, Новобасанської сільської, Носівської міської, Талалаївської сільської територіальних громад»)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.01.2022 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума49 500.00 UAH