-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Чернігівського району Чернігівської області на територіях Гончарівської селищної, Деснянської селищної, Киїнської сільської, Киселівської сільської, Кіптівської сільської, Козелецької селищної, Куликівської селищної, Михайло-Коцюбинської селищної, Остерської міської, Седнівської селищної, Іванівської сільської, Новобілоуської сільської, Чернігівської міської територіальних громад»)»
Оголошено тендер
49 500.00
UAH
Номер:
077861899c74431dbed9c315e9aad978
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-28-002427-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04014246
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Єлецька, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015 – 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування» (Виготовлення кошторисної документації по об’єкту: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них у частині Чернігівського району Чернігівської області на територіях Гончарівської селищної, Деснянської селищної, Киїнської сільської, Киселівської сільської, Кіптівської сільської, Козелецької селищної, Куликівської селищної, Михайло-Коцюбинської селищної, Остерської міської, Седнівської селищної, Іванівської сільської, Новобілоуської сільської, Чернігівської міської територіальних громад»)»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.01.2022 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума49 500.00 UAH