-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир м'який Мацарелла
Оголошено тендер
232 000.00
UAH
Номер:
87eb73eadc5445c29c25de9304605129
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-23-000045-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142827
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, Торецьк, вулиця Освіти будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142827
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, Торецьк, вулиця Освіти будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
232 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир м'який Мацарелла
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.01.2022 12:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума232 000.00 UAH