-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби (медичні препарати)
Оголошено тендер
587 416.60
UAH
Номер:
a13962ed9edb47319008256bdc3a4fca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-21-013127-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
587 416.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби (медичні препарати)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
21.01.2022 14:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
'НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН 0.9% Розчин для інфузій 0,9 % по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
4000 Флакон
Період постачання
(не задано)
'ГЛЮКОЗИ РОЗЧИН 5 % ДЛЯ ІНФУЗІЙ. Розчин для інфузій 5 % по 200 мл у контейнерах
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
700 Флакон
Період постачання
(не задано)
'НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН 0.9% Розчин для інфузій 0,9 % по 100 мл у контейнерах
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
5000 Флакон
Період постачання
(не задано)
'АНАЛЬГІН Розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл по 2 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
500 упаковка
Період постачання
(не задано)
'РЕОСОРБІЛАКТ® Розчин для інфузій по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
Кількість
400 Флакон
Період постачання
(не задано)
'РІНГЕРА ЛАКТАТ РОЗЧИН Розчин для інфузій по 200 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
300 Флакон
Період постачання
(не задано)
'РІНГЕРА ЛАКТАТ РОЗЧИН Розчин для інфузій по 400 мл у пляшках
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
200 Флакон
Період постачання
(не задано)
'НАТРІЮ ГІДРОКАРБОНАТ. Розчин для інфузій, 40 мг/мл по 100 мл у пляшках
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
150 Флакон
Період постачання
(не задано)
НАТРІЮ ГІДРОКАРБОНАТ Розчин для інфузій, 40 мг/мл по 200 мл у пляшках
Кількість
150 Флакон
Період постачання
(не задано)
'ОФЛОКСАЦИН Розчин для інфузій 0,2% по 100 мл у пляшках у пачці
×
-
МНН:
ofloxacin Ofloxacin
Кількість
300 Флакон
Період постачання
(не задано)
РЕОПОЛІГЛЮКІН Розчин для інфузій 200мл
×
-
МНН:
dextran Dextran
Кількість
30 Флакон
Період постачання
(не задано)
ЛЕВОФЛОКСАЦИН р-р д/инф. 5мг/мл 100мл N1 фл.пп.в/уп.
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
Кількість
400 Флакон
Період постачання
(не задано)
КАЛіЮ ХЛОРИД 7,5%; р-н для інф.по 20,0 мл у флаконі
×
-
МНН:
potassium chloride Potassium chloride
Кількість
50 Флакон
Період постачання
(не задано)
Сангера р-р д/ин.100мг/мл 5мл апм.N5(5х1) блист.в/уп
Кількість
80 упаковка
Період постачання
(не задано)
Гекодез Розчин для інфузій, 60 мг/мл (6 %) по 500 мл у флаконах № 1
×
-
МНН:
hydroxyethylstarch Hydroxyethylstarch
Кількість
30 Флакон
Період постачання
(не задано)
ЦЕФТРіАКСОН Порошок для приготування розчину для ін`єкцій по 1000 мг у флаконах № 1
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
4000 упаковка
Період постачання
(не задано)
МАННІТ Розчин для інфузій 15% 200мл
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
20 Флакон
Період постачання
(не задано)
'ЛОРАТАДИН Таблетки по 10 мг № 10 (10х1) у контурних чарункових упаковках
×
-
МНН:
loratadine Loratadine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ВУГІЛЛЯ АКТИВОВАНЕ . Таблетки по 250 мг № 10 (10х1)
×
-
МНН:
medicinal charcoal Medicinal charcoal
Кількість
100 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЛІДОКАЇНУ Г/Х амп. Розчин для ін`єкцій 2% 2мл N10
×
-
МНН:
lidocaine Lidocaine
Кількість
300 упаковка
Період постачання
(не задано)
'АМІЦИЛ® Ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 250 мг у флаконах
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
'АМІЦИЛ® Ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 500 мг у флаконах
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
Кількість
80 упаковка
Період постачання
(не задано)
'АМІЦИЛ® Ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 1000мг у флаконах
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
Кількість
100 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ОФЛОКСАЦИН Таблетки по 200 мг № 10 (10х1)
×
-
МНН:
ofloxacin Ofloxacin
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ФЛУКОНАЗОЛ Капсули по 0,1 г № 10 (10х1) у контурних чарункових упаковках
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ДЕКСАМЕТАЗОНУ ФОСФАТ, розчин для ін`єкцій, 4 мг/мл по 1 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
Кількість
300 упаковка
Період постачання
(не задано)
ДИТИЛИН р-р д/ин.20мг/мл 5мл амп. N10(5х2) конт.яч.уп.
×
-
МНН:
suxamethonium Suxamethonium
Кількість
160 упаковка
Період постачання
(не задано)
'МЕТОКЛОПРАМІДУ ГІДРОХЛОРИД Розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл в ампулах № 10 (5х2)
×
-
МНН:
metoclopramide Metoclopramide
Кількість
60 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ОНДАНСЕТРОН. Розчин для ін`єкцій, 2 мг/мл по 4 мл в ампулах № 5
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ПРЕДНІЗОЛОН Розчин для ін`єкцій, 30 мг/мл по 1 мл в ампулах № 5 у контурних чарункових упаковках
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
БАРИЮ СУЛЬФАТ д/рентгеноск.пор.д/п сусп.80г
×
-
МНН:
barium sulfate without suspending agents Barium sulfate without suspending agents
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
'АРИТМІЛ Розчин для ін`єкцій 50 мг/мл, по 3 мл в ампулах № 5
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
'АМІОДАРОН. Таблетки по 0,2 г № 30 (10х3) у блістерах
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
БИСЕПТОЛ 480 мг № 20 таблетки
×
-
МНН:
sulfamethoxazole and trimethoprim Sulfamethoxazole and trimethoprim
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
'СЕПТИЛ. Розчин 70 % по 100 мл у флаконах
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
Кількість
200 Флакон
Період постачання
(не задано)
МЕЗАТОН Розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл в ампулах №10 (10х1), у блістерах у пачці
×
-
МНН:
phenylephrine Phenylephrine
Кількість
50 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЗАЦЕФ пор.д/р-ра д/ин. 1г №1 фл.в/уп.
×
-
МНН:
ceftazidime Ceftazidime
Кількість
300 Флакон
Період постачання
(не задано)
'АЗИТРОМІЦИН капс. по 500 мг № 3 (3х1) у капсулах
×
-
МНН:
azithromycin Azithromycin
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЦІАНОКОБАЛАМІН (ВІТАМІН В12). Розчин для ін`єкцій 0,5 мг/мл по 1 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
cyanocobalamin Cyanocobalamin
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ГЕПАРИН Розчин для ін`єкцій, 5000 МО/мл по 5 мл (25000 МО) у флаконах № 5 у пачці
×
-
МНН:
heparin Heparin
Кількість
80 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ХЛОРГЕКСИДИНУ Розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл у контейнерах № 1
×
-
МНН:
chlorhexidine Chlorhexidine
Кількість
150 Флакон
Період постачання
(не задано)
'БЕТАДИНЕ® . Розчин нашкірний, 10 г/100 мл по 100 мл у флаконах № 1
×
-
МНН:
povidone-iodine Povidone-iodine
Кількість
40 Флакон
Період постачання
(не задано)
'ПАНКРЕАТИН 8000. Таблетки гастрорезистентні № 50 (10х5) у блістерах
×
-
МНН:
multienzymes (lipase, protease etc.) Multienzymes (lipase, protease etc.)
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ОМЕПРАЗОЛ Капсули по 0,02 г № 30 (10х3) у контурних чарункових упаковках
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ДИКЛОФЕНАК Розчин для ін`єкцій 25 мг/мл по 3 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
Кількість
200 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ДРОТАВЕРИН Розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл по 2 мл в ампулах № 5
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
200 упаковка
Період постачання
(не задано)
'КАПТОПРИЛ Таблетки по 25 мг № 20 (10х2)
×
-
МНН:
captopril Captopril
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ІЗО-МІК®. Розчин для інфузій 0,1 % по 10 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
isosorbide dinitrate Isosorbide dinitrate
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ЕУФІЛІН Розчин для ін`єкцій 2 % по 5 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
Кількість
100 упаковка
Період постачання
(не задано)
'АМІНАЗИН Розчин для ін`єкцій, 25 мг/мл по 2 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
chlorpromazine Chlorpromazine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
АДРЕНАЛІН Розчин для ін`єкцій амп. 0.18% 1мл N10
×
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ПРОЗЕРИН Розчин для ін`єкцій, 0,5 мг/мл по 1 мл в ампулах № 10
×
-
МНН:
neostigmine Neostigmine
Кількість
60 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ГЛЮКОЗИ РОЗЧИН 40% . Розчин для ін`єкцій по 20мл № 10
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
АРТРАКУРІУМ р-р д/ин.10мг/мл 5мл фл.№5
×
-
МНН:
atracurium Atracurium
Кількість
15 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ПУЛЬМІКОРТ . Суспензія для розпилення, 0,25 мг/мл по 2,0 мл у контейнерах № 20 (5х4)
×
-
МНН:
budesonide Budesonide
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ТРОПІКАМІД Краплі очні 1 % по по 10 мл у флаконах № 1
×
-
МНН:
tropicamide Tropicamide
Кількість
2 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ФЛЕНОКС Розчин для ін`єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл по 0,6 мл (6000 анти-Ха МО) у шприцах № 10
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ФЛЕНОКС Розчин для ін`єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл по 0,4 мл (4000 анти-Ха МО) у шприцах № 10
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
ПАРАЦЕТАМОЛ табл. 500мг N10
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЛОЗАП - ПЛЮС таблетки 50/12,5 мг № 30
×
-
МНН:
losartan Losartan
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЛОЗАП - ПЛЮС таблетки 100/25 мг № 30
×
-
МНН:
losartan Losartan
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
НАРТІЮ ТІОСУЛЬФАТ Розчин для ін`єкцій 30 % 5мл № 10
×
-
МНН:
thiosulfate Thiosulfate
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
НІФЕДИПІН таблетки 10 мг № 50
×
-
МНН:
nifedipine Nifedipine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
ДИПРОФОЛ эмул.д/ин.1% 20мл амп. N5*
×
-
МНН:
propofol Propofol
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
ТИОПЕНТАЛ лиоф.д/р-ра д/ин.1г*фл.
×
-
МНН:
thiopental Thiopental
Кількість
240 Флакон
Період постачання
(не задано)
'КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ р-р д/ин.амп.10мл N10 стабил.
×
-
МНН:
calcium gluconate Calcium gluconate
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
КАРБАМАЗЕПІН табл. 200мг N50 (10х5)
×
-
МНН:
carbamazepine Carbamazepine
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
АМПІЦИЛІН Ліофілізат для розчину для ін`єкцій 1г фл.
×
-
МНН:
ampicillin Ampicillin
Кількість
80 Флакон
Період постачання
(не задано)
ЦЕФАЗОЛІН пор. д/р-ра д/ин. 1г №1
×
-
МНН:
cefazolin Cefazolin
Кількість
40 Флакон
Період постачання
(не задано)
ГЕНТАМІЦИНУ СУЛЬФАТ Розчин для ін`єкцій амп. 4% 2мл N10
×
-
МНН:
gentamicin Gentamicin
Кількість
80 упаковка
Період постачання
(не задано)
ТАМІФЛЮ капс. 75мг N10
×
-
МНН:
oseltamivir Oseltamivir
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
БІСОПРОЛОЛ табл. 5мг N50(10х6)
×
-
МНН:
bisoprolol Bisoprolol
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
БІСОПРОЛОЛ табл. 10мг N50(10х6)
×
-
МНН:
bisoprolol Bisoprolol
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
АМЛОДИПІН табл. 10мг N30
×
-
МНН:
amlodipine Amlodipine
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЕНАЛАПРИЛ табл. 0.01г N50 (10х5) блистер
×
-
МНН:
enalapril Enalapril
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЕНАЛАПРИЛ табл. 0.02г N20
×
-
МНН:
enalapril Enalapril
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
ФУРОСЕМІД р-р д/ин. амп. 1% 2мл N10
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
Кількість
150 упаковка
Період постачання
(не задано)
ДОФАМІН конц.д/пр.р-ра д/инф.40мг/мл 5мл амп.N10
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
СТРЕПТОКІНАЗА пор.лиф.д/пр.инф.1 500 000 МО №1 фл.
×
-
МНН:
streptokinase Streptokinase
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
НІТРОГЛІЦЕРИН табл.сублинг.0.0005 N40 конт.
×
-
МНН:
glyceryl trinitrate Glyceryl trinitrate
Кількість
8 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЛЕВОФЛОКСАЦИН табл. п/о 500мг N10 (10х1)
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
СПИРОНОЛАКТОН табл 0.025 N30 (10х3)
×
-
МНН:
spironolactone Spironolactone
Кількість
60 упаковка
Період постачання
(не задано)
'САЛЬБУТАМОЛ инг.сусп.100мкг/доза 200доз 10мл
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
2 упаковка
Період постачання
(не задано)
НАЛОКСОН Розчин для ін`єкцій 0,04 % по 1 мл №10
×
-
МНН:
naloxone Naloxone
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
ВЕНТОЛІН розчин для інгаляцій, по 2,5 мг/ 2,5 мл мл у небулах № 40
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
2 упаковка
Період постачання
(не задано)
РЕГІСОЛ пор. д/ оральн. р-ну саше 18,9 № 10
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
3 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ОНДАНСЕТРОН. Розчин для ін`єкцій, 2 мг/мл по 2 мл в ампулах № 5
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
Ізо-мік табл. сублінг. 5мг N50 фл.
×
-
МНН:
isosorbide dinitrate Isosorbide dinitrate
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Клопідогрель табл. п/о 75мг N 30 (10х3) блістер
×
-
МНН:
clopidogrel Clopidogrel
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
ОМЕПРАЗОЛ 40 мг ліофіл.д/ р-ну 40 мг фл №1
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
'АМОКСИЛ - К 625 Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг/125 мг № 7х2 у блістерах
×
-
МНН:
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
ДОКСИЦИКЛІН капсули 100мг № 10 (10*1) у контурних чарункових упаковках
×
-
МНН:
doxycycline Doxycycline
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
АМІТРИПТИЛІНУ ГІДРОХЛОРИД Таблетки, по 25 мг № 50 ( 10х5) у блістерахУ
×
-
МНН:
amitriptyline Amitriptyline
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
'Атропин-Дарница амп. 0.1% 1мл N10*
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
ПРОТАМІНУ СУЛЬФАТ 1000 МО/мл р-н д/ін 1000 МО/мл 5 мл № 5
×
-
МНН:
protamine Protamine
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
'Карведилол табл.12.5мг N30 (10х3)
×
-
МНН:
carvedilol Carvedilol
Кількість
3 упаковка
Період постачання
(не задано)
Карведилол табл.25мг N30 (10х3)
×
-
МНН:
carvedilol Carvedilol
Кількість
3 упаковка
Період постачання
(не задано)
ВОДА ДЛЯ ІН`ЄКЦІЙ-ДАРНИЦЯ.Розчинник для приготування розчину для ін’єкцій ппо 5 мл в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 2 контурні чарункові упаковки в пачці;
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
Кількість
150 упаковка
Період постачання
(не задано)
ДИГОКСИН розчин д/ін 0,25 мг / мл 1 мл № 10
×
-
МНН:
digoxin Digoxin
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
ЛОПЕРАМІД. таблетки по 2 мг; по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в пачці
×
-
МНН:
loperamide Loperamide
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
ОКСИТОЦИН амп. 1,0 мл, р-н для ін`єкцій, 5 МО/мл ; по 5 амп. у блістері; по 2 блістери в пачці
×
-
МНН:
oxytocin Oxytocin
Кількість
50 упаковка
Період постачання
(не задано)
АМІАКУ РОЗЧИН 10%. ; розчин по 40 мл у флаконі
×
-
МНН:
ammonia Ammonia
Кількість
50 упаковка
Період постачання
(не задано)
ХУМОДАР® Б100Р Суспензія для ін`єкцій, 100 МО/мл по 5 мл у флаконах № 1
×
-
МНН:
insulin (human) Insulin (human)
Кількість
4 Флакон
Період постачання
(не задано)
Меропенем , порошок для ін’єкцій/інфузій: 500 мг (у вигляді тригідрату); 1 г
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
Кількість
100 Флакон
Період постачання
(не задано)
ЦЕБОПІМ Порошок для розчину для ін`єкцій по 1 г у флаконах № 1 в пачці
×
-
МНН:
cefepime Cefepime
Кількість
200 Флакон
Період постачання
(не задано)
Магнію сульфат, 250 мг/мл по 10мл в ампулах №10
×
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
Кількість
30 упаковка
Період постачання
(не задано)
'ХУМОДАР® Р100Р Розчин для ін`єкцій, 100 МО/мл по 3 мл у картриджах № 5
×
-
МНН:
insulin (human) Insulin (human)
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
АЗИОПТИК РОМФАРМ. краплі очні, розчин, 15 мг/г, по 250 мг в контейнері, по 6 контейнерів
×
-
МНН:
azithromycin Azithromycin
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
ОФЛОКСАЦИН-ФАРМЕКС. краплі очні, 3 мг/мл по 5 мл у флаконі, по 1 флакону
×
-
МНН:
ofloxacin Ofloxacin
Кількість
3 Флакон
Період постачання
(не задано)
АТРОПІНУ СУЛЬФАТ .Краплі очні, 10 мг/мл по 5 мл у флаконах
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
3 Флакон
Період постачання
(не задано)
ЦИКЛОПЕНТОЛАТ Краплі очні 1%
×
-
МНН:
cyclopentolate Cyclopentolate
Кількість
5 Флакон
Період постачання
(не задано)
СЕПТИЛ ПЛЮС. Розчин 96 % по 100 мл у флаконах
×
-
МНН:
ethanol Ethanol
Кількість
50 Флакон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума587 416.60 UAH