-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (Аудиторські послуги з перевірки фінансової звітності Спеціалізованого комунального підприємства «Харківзеленбуд» Харківської міської ради, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності станом на 31.12.2021 року) (ДК 021:2015: 79212300-6 Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки)
Оголошено тендер
480 000.00
UAH
Номер:
82cd5450814d470d995be1c3e4b9e559
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-21-005317-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (Аудиторські послуги з перевірки фінансової звітності Спеціалізованого комунального підприємства «Харківзеленбуд» Харківської міської ради, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності станом на 31.12.2021 року) (ДК 021:2015: 79212300-6 Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки)
Примітки:
Найменування замовника: Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» Харківської міської ради. Місцезнаходження замовника: 61145, Харківська обл., м. Харків, вул. Клочківська, 195-А Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 03362152. Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби територіальної громади, комунальне підприємство.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Дата опублікування:
21.01.2022 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти отримані від господарської діяльності СКП "Харківзеленбуд" ХМР
Сума480 000.00 UAH