-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжі овочі та фрукти
Оголошено тендер
1 130 000.00
UAH
Номер:
bdb35bc0c5964a31bbabd0a1303e7b5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-10-001419-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Свіжі овочі та фрукти
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
Дата опублікування:
10.01.2022 13:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 130 000.00 UAH