-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо
Оголошено тендер
512 000.00
UAH
Номер:
d91e6db790f0499aa1107e9d27e028a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-20-002527-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вільнянське міжрайонне управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
36415134
-
Адреса:
70030, Україна, Запорізька область, Михайлівка, вул. Шкільна, буд 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вільнянське міжрайонне управління водного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
36415134
-
Адреса:
70030, Україна, Запорізька область, Михайлівка, вул. Шкільна, буд 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-92, Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.01.2022 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума512 000.00 UAH