• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу)

Оголошено тендер

353 221.00 UAH
Номер: 2ff1de4a70c347cdb4ffc9034e9b4342
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-21-001403-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПРИАЗОВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПРИАЗОВСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
Очікувана вартість: 353 221.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг розподілу)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.01.2022 09:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума353 221.00 UAH