-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
483 304.85
UAH
Номер:
144c56b0d606429bbf07288c1b33dde6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-17-002083-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАЩУВАТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42409406
-
Адреса:
26331, Україна, Кіровоградська область, село Хащувате, пров. Солгутовського, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАЩУВАТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42409406
-
Адреса:
26331, Україна, Кіровоградська область, село Хащувате, пров. Солгутовського, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
483 304.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
17.01.2022 10:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Кількість
76111 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума483 304.85 UAH