-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
fcc7114a9b1648758e64357a1ccecdfd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-13-006061-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ОБЛАСНИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02137743
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Котляревського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ В М.РІВНЕ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02137743
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Котляревського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги
Примітки:
ДК 021:2015 79710000-4 Охоронні послуги +600000,00
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.01.2022 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума600 000.00 UAH