-
Відкриті торги
-
КЕП
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Оголошено тендер
583 900.00
UAH
Номер:
70b084fc55524fd8bfdd58fe745803c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-12-000846-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
583 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (03111300-5: Насіння соняшника)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.01.2022 09:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
насіння гібриду соняшника ЕС Бостон СУ (або еквівалент)
Кількість
65 одиниця
Період постачання
(не задано)
насіння гібриду соняшника ЕС Ароматік СУ (або еквівалент)
Кількість
62 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума583 900.00 UAH