-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
8227854456f040a7bd7f9e443450915f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-10-002692-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЧАПЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
26348829
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, Чаплинський р-н, смт. Чаплинка, вул. ПАРКОВА, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧАПЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
26348829
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, Чаплинський р-н, смт. Чаплинка, вул. ПАРКОВА, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
10.01.2022 13:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
91000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH