-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукція борошномельно-крп'яної промисовості
Оголошено тендер
309 545.00
UAH
Номер:
a14c0a5551e3408f85880ed09a85e0f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-08-000154-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190047
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Луганська область, місто Попасна, вулиця Польова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190047
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Луганська область, місто Попасна, вулиця Польова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
309 545.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція борошномельно-крп'яної промисовості
Примітки:
Спеціальний фонд
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
08.01.2022 22:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH