-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання теплової енергії для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)
Оголошено тендер
3 992 164.00
UAH
Номер:
afb6886b6f114b338036c60abb2ccce6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-08-000026-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14316899
-
Адреса:
50066, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Світла,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14316899
-
Адреса:
50066, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Світла,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 992 164.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання теплової енергії для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування:
08.01.2022 16:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Постачання теплової енергії для потреб опалення державної установи "Криворізька установа виконання покарань (№3)
Кількість
2200 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 992 164.00 UAH