• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо

Оголошено тендер

1 406 410.00 UAH
Номер: e3f050c87b0e4ade90b7897daf8e08c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-30-011098-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 406 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 30.12.2021 19:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 406 410.00 UAH