-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) за ДК 021:2015 код 09130000-9 «Нафта і дистилятори».
Оголошено тендер
585 000.00
UAH
Номер:
83c3f68a1fe84ac99afb9c2ed6667341
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-30-001035-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 54 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
585 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони) за ДК 021:2015 код 09130000-9 «Нафта і дистилятори».
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.12.2021 09:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума585 000.00 UAH