-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
Оголошено тендер
2 319 143.03
UAH
Номер:
cdb5896ecc5d467388d8430a3627ca65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-29-004637-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993372
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вул.Леонтовича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993372
-
Адреса:
20101, Україна, Черкаська область, селище міського типу Маньківка, вул.Леонтовича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 319 143.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
Примітки:
зміни до річного плану №UA-P-2021-03-10-003751-c; категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги);
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
29.12.2021 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 319 143.03 UAH