-
Відкриті торги
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
Оголошено тендер
867 292.03
UAH
Номер:
c2da3014ab50437b92de8b7d9ce2b795
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-29-003573-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
867 292.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
29.12.2021 14:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)
Кількість
Період постачання
до 28.02.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Європейського Союзу та кошти залучені у відповідності до чинних нормативно-правових актів України
Сума867 292.03 UAH