• Відкриті торги
  • КЕП

Яйця курячі

Оголошено тендер

384 000.00 UAH
Номер: a8a75e8c83f9406da67e4092631a0c75
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-29-003769-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 384 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Яйця курячі
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 29.12.2021 11:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБатьківська плата
Сума384 000.00 UAH