-
Відкриті торги
-
КЕП
Цукор
Оголошено тендер
31 110.00
UAH
Номер:
9652f60b416545c386dbf4212b4945d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-28-013606-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
31 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цукор
Примітки:
на 2022 РІК; Зміни до РП від 28.12.2021; для ЗЗСО м. Рубіжне. Повторно,у зв’язку з тим що закупівля UA-2021-12-10-018223-c не відбулась (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій).
Відповідно до Наказу Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082 Цукор - 15831000-2
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.12.2021 17:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума31 110.00 UAH